Ljungby

Välkommen till Ljungby! Här hittar du information och nyheter om oss. Vi arbetar med rekrytering, bemanning, funktionslösningar, omställning, utbildning och HR-stöd. Vi har det lokalaste nätverket i stan.

Lediga jobb och tjänster i Ljungby

Aktuellt i Ljungby

Öppet hus

Vi har öppet hus på torsdag 27/4  kl: 15:00 – 17:30. Ta med ett cv och kom förbi och prata jobb med oss!

Öppet hus

Den 23/2 kl 15:00 -18:00 är ni välkomna till oss i Ljungby på öppet hus. Ta med cv, eller andra handlingar som du behöver när du söker jobb, så kikar vi tillsammans på dem.

Läs om oss i Smålänningen!

Ljungby_tidning

Kontor i närheten

Växjö

Falkenberg

Gislaved

Gnosjö

Kontaktpersoner

Peter Johansson

Verksamhetschef

0709 - 13 13 10

peter.johansson@onepartnergroup.se

Elin Runnemalm

Verksamhetschef

0734 - 14 45 48

elin.runnemalm@onepartnergroup.se

Ann-Kristine Ekegren

Konsultchef

073 - 440 66 02

ann-kristine.ekegren@onepartnergroup.se

Sofia Dahl

Konsultchef / Rekrytering

073 - 440 79 41

sofia.dahl@onepartnergroup.se

Alexander Hansson

Konsultchef

0768-19 10 40

alexander.hansson@onepartnergroup.se

Susanna Westerberg

Omställningskonsult (tjänstledig)

073 - 440 79 34

susanna.westerberg@onepartnergroup.se

Vi samarbetar med

Frågor?

Kontakta oss och få svar snabbt!





Hitta till oss

Blockvägen 7, Ljungby, Sverige

Besöksadress

Blockvägen 7

341 32 Ljungby

Faktureringsadress

info@onepartnergroup.se

OnePartnerGroup Ljungby

Mogölsvägen 4

555 93 Jönköping

Kontaktuppgifter

info@onepartnergroup.se

Certifikat