Ljungby

Välkommen till Ljungby! Här hittar du information och nyheter om oss. Vi arbetar med rekrytering, bemanning, funktionslösningar, omställning, utbildning och HR-stöd. Vi har det lokalaste nätverket i stan.

Lediga jobb och tjänster i Ljungby

Aktuellt i Ljungby

Tack och lycka till med studierna Filip!

IMG_6510

Det händer att våra konsulter lämnar oss, antingen för studier eller så har de gått vidare till någon av våra kunder. Filip Johansson som är en av våra duktiga konsulter kommer nu att sluta hos oss för att studera vidare!

Under tiden som han studerar kommer han att ingå i vår student pool. Vi vill tacka Filip och önska honom lycka till!

Kontaktpersoner

Peter_Johansson

Peter Johansson

Verksamhetschef

0709 - 13 13 10

peter.johansson@onepartnergroup.se

Elin_Runnemalm

Elin Runnemalm

Verksamhetschef

0734 - 14 45 48

elin.runnemalm@onepartnergroup.se

Ann-Kristine_ekegren

Ann-Kristine Ekegren

Konsultchef

073 - 440 66 02

ann-kristine.ekegren@onepartnergroup.se

Sofia_dahl

Sofia Dahl

Konsultchef / Rekrytering

073 - 440 79 41

sofia.dahl@onepartnergroup.se

OPG_josefin-ahlberg_webb

Josefin Ahlberg

Kandidatansvarig

070-971 62 55

josefin.ahlberg@onepartnergroup.se

Susanna_westerberg

Susanna Westerberg

Omställningskonsult

073 - 440 79 34

susanna.westerberg@onepartnergroup.se

Vi samarbetar med

Frågor?

Kontakta oss och få svar snabbt!





Hitta till oss

Blockvägen 7, Ljungby, Sverige

Besöksadress

Blockvägen 7

341 32 Ljungby

Faktureringsadress

OnePartnerGroup Ljungby

Mogölsvägen 4

555 93 Jönköping