Huvudkontor

Vårt huvudkontor hittar du i Jönköping på Hedenstorp. Här sitter huvudägare, koncern-vd, ekonomi, marknad samt HR tillsammans med lokalkontoret för Jönköping och EBS.

Kontakta vårt Huvudkontor 036 - 440 90 10

Kontaktpersoner

Koncernledning

Stefan Alvarsson

Koncern-vd / Huvudägare

070 - 776 65 92

stefan.alvarsson@onepartnergroup.se

Sofia Stenberg

Marknadschef (föräldraledig)

Susanna Halonen

Marknadschef

susanna.halonen@onepartnergroup.se

Björn Pettersson

HR-chef / Human Solutions AB

072 - 215 85 55

bjorn.pettersson@onepartnergroup.se

Ekonomi

Jeanette Skagert

Ekonomi / Administration

036 - 440 44 61

0709 – 43 57 27

jeanette.skagert@onepartnergroup.se

Ann-Charlott Bergkvist

Redovisningsekonom

0734-40 79 82

ann-charlott.bergkvist@onepartnergroup.se

Rand Tozy

Ekonomi / Lön

076-947 76 13

rand.tozy@onepartnergroup.se

Emma Lindberg

Ekonomiassistent

072-3965577

emma.lindberg@onepartnergroup.se

Marknad

Sofia Stenberg

Marknadschef (föräldraledig)

Susanna Halonen

Marknadschef

susanna.halonen@onepartnergroup.se

Jenny Staversjö

Marknadskoordinator (föräldraledig)

HR

Björn Pettersson

HR-chef / Human Solutions AB

072 - 215 85 55

bjorn.pettersson@onepartnergroup.se

Bengt Landström

Facklig förtroendeman

0703 - 59 43 59

bengt.landstrom@onepartnergroup.se

Frågor?

Kontakta oss och få svar snabbt!





Hitta till oss

Mogölsvägen 4, 555 94 Jönköping, Sverige

Besöksadress

Mogölsvägen 4

555 93 Jönköping

Faktureringsadress

OnePartnerGroup AB

Mogölsvägen 4

555 93 Jönköping

Certifikat